Uwaga:

Nasza strona korzysta z technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w Internecie. Administratorem danych osobowych jest Ecosy Polska sp. z o.o. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. AKCEPTUJĘ

Woreczki z Siateczki Bawełnianej na Zakupy na Warzywa i Owoce (Zestaw 3 szt)

39,00 
Czas wysyłki:1-3 dni
Dostępne
+

Nasze woreczki ze sznurkiem zostały zaprojektowane, aby zastąpić masowo produkowane plastikowe siatki. Idealnie nadają się na zakupy spożywcze, takie jak owoce i warzywa oraz jako worki do prania czy do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów.

Wykonane w 100% z niebielonej bawełny organicznej z certyfikatem GOTS.

Zestaw 3 woreczków:
S (18 x 23 cm)
M (26 x 30 cm)
L (30 x 35 cm)

Co to jest GOTS?
Certyfikat Global Organic Textile Standard (GOTS) oznacza, że do produkcji tkanin nie stosuje się żadnych chemikaliów, pestycydów ani nawozów, a rolnicy pracują w bezpiecznych warunkach z uzgodnionym uczciwym wynagrodzeniem z całkowitym zakazem pracy dzieci.Fabryki muszą używać przyjaznego dla środowiska sprzętu i barwników. Muszą także oczyścić wodę przed jej odprowadzeniem.

ECO IS THE BEST!
Szacuje się, że tylko 1% plastikowych toreb podlega recyklingowi. Każdego roku na całym świecie używa się ponad miliard plastikowych toreb! Każda torba potrzebuje ponad 500 lat na degradację na wysypisku. Niestety torby nie rozpadają się całkowicie, lecz stają się mikroplastikami, które absorbują toksyny i nadal zanieczyszczają środowisko – zarówno glebę, wysypiska śmieci, jak i oceany. W związku z tym co roku umiera 100 000 zwierząt morskich.

---

Huli, dzięki współpracy z organizacją One Tree Planted, zasadzi jedno drzewo na każde złożone zamówienie produktów HULI. One Tree Planted sadzi drzewa na całym świecie w miejscach najbardziej tego potrzebujących. Dowiedz się więcej tutajNadszedł czas, aby działać i pomóc w odbudowie lasów na całym świecie! Yay for Earth!


Szczególna wartość dla środowiska:
 • % na cel społeczny
 • Z eko-certyfikatami
 • Naturalne materiały
 • Zrównoważone surowce
 • Certyfikowani dostawcy
 • Organiczne składniki

Warunki dostawy:

 • Kurier: 16 zł, 
 • Poczta Polska: 13 zł, 
 • Paczkomat: 12 zł, 

Darmowa dostawa od 190 zł

Zwrot do 30 dni (nie przyjmujemy zwrotów środków higienicznych - szczoteczki do zębów, waciki, patyczki do uszu).

Pakowanie:

Do pakowania paczek nie używamy plastiku. Wykorzystujemy pudełka kraft, do wypełnienia używamy eko skropaku, a paczkę owijamy taśmą papierową.

Zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez sprzedawców. Jeśli kupisz produkty od więcej niż jednego sprzedawcy, otrzymasz więcej niż jedną przesyłkę. 

Jeśli chcesz zwrócić produkt, pamiętaj, aby odesłać go bezpośrednio do sprzedawcy. Aby to zrobić, napisz na kontakt@ecosy.pl. 

Na odstąpienie od umowy masz 14 dni, liczone od daty doręczenia paczki przez kuriera. 

Huli to marka eko i w duchu zero waste. Nasze produkty są bardzo wytrzymałe, poręczne i praktyczne. Służą, aby wyeliminować jednorazówki oraz zastąpić produkty plastikowe.

Aby mieć pewność co do etycznej i zrównoważonej produkcji naszych artykułów, korzystamy tylko ze sprawdzonych i certyfikowanych dostawców (certyfikaty: BSCI, ILS SOCIAL COMPLIANCE AUDIT, ISO 14001 Environmental Management).

 

Dzięki naszej współpracy z organizacją One Tree Planted, sadzimy jedno drzewo na każde złożone zamówienie produktów HULI. One Tree Planted sadzi drzewa na całym świecie w miejscach najbardziej tego potrzebujących.

 

Surowce, z których powstają nasze produkty, to:

 • Bambus Moso - szybko odnawialny gatunek bambusa, który może dorastać do ponad 10 metrów rocznie! Pochodzi ze zrównoważonych upraw, które nie zanieczyszczają środowiska. Do tego rodzaju bambusa nie stosuje się pestycydów, ani sztucznych nawozów, ponieważ sam w sobie zawiera naturalnie występujące środki antydrobnoustrojowe. Niesamowity wzrost bambusa i zdolność do samoodnawiania się oznacza, że wylesianie nie jest konieczne. Dodatkowo, bambus Moso jest przyjazny dla pand, ponieważ nie jest on ich pokarmem (wolą inne rodzaje bambusa), a lasy bambusowe Moso nie są ich naturalnym środowiskiem.
 • Bawełna organiczna z certyfikatem GOTS (Global Organic Textile Standard) - do produkcji naszej bawełny nie stosuje się żadnych chemikaliów, pestycydów, ani sztucznych nawozów. Rolnicy pracują w bezpiecznych warunkach, z wynagrodzeniem zgodnym z normami krajowymi lub branżowymi, i z całkowitym zakazem pracy dzieci. Fabryki są zobowiązane używać przyjaznego dla środowiska sprzętu i barwników.
 • Stal nierdzewna - najwyższej jakości 304 (18/8) certyfikowana przez polskie, europejskie, a także amerykańskie instytuty kontroli żywności. Jest nietoksyczna oraz w 100% bezpieczna – przeznaczona także dla dzieci. To jeden z najbezpieczniejszych i najtrwalszych materiałów wykorzystywanych w przemyśle spożywczym. Produkty z niej wykonane są odporne na korozję, a w kontakcie z żywnością pozostają neutralne (nie zmieniają ich składu chemicznego, a tym samym smaku i zapachu).  
 • Len - włókna lnu wolne są od metali ciężkich oraz innych substancji szkodliwych dla ludzkiego organizmu. Oryginalne wyroby lniane nie zawierają sztucznych domieszek, w związku z czym są w pełni biodegradowalne. Tkanina lniana wykazuje dużą odporność na tarcie oraz rozciąganie, a także zdolność termoregulacji. Jako tkanina w pełni naturalna, len wytwarza najlepszy mikroklimat dla skóry, wykazuje działania antybakteryjne, nie powoduje podrażnień oraz alergii.