Uwaga:

Nasza strona korzysta z technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w Internecie. Administratorem danych osobowych jest Ecosy Polska sp. z o.o. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. AKCEPTUJĘ

Bambusowe Sztućce - Zestaw Navy

49,00 
Czas wysyłki:1-3 dni
Brak w magazynie
Dane osobowe są przetwarzane w celu założenia i utrzymywania konta Użytkownika oraz w związku z realizacją umowy sprzedaży poprzez platformę internetową, a także w celu świadczenia usług poprzez nią. Więcej informacji znajdziesz po kliknięciu w linki na dole strony, odnoszące do Polityki prywatności i Regulaminu.
Dodaj do listy życzeń

Podróżny zestaw bambusowych sztućców pomoże Tobie wyeliminować użycie plastikowych sztućców dodawanych do zamówień na wynos i do street foodów.

 • Zestaw zawiera widelec, nóż, łyżkę, pałeczki, słomkę, czyścik do słomki oraz zapinany na guzik pokrowiec
 • Wykonane z bambusa MOSO
 • 100% biodegradowalne i kompostowalne
 • Naturalnie przeciwbakteryjne i przeciwdrobnoustrojowe
 • Wytrzymałe, wielokrotnego użytku i długotrwałe
 • Można je zabrać ze sobą na pokład samolotu
 • Super lekkie i łatwe do przenoszenia
 • Długość 20 cm
 • Myć w ciepłej wodzie z mydłem. Sztućce nie nadają się do mycia w zmywarce
 • Pamiętaj, aby umyć swój bambusowy zestaw sztućców płynem do naczyń przed pierwszym użyciem.

Co to jest bambus Moso?

Bambus Moso (Phyllostachys edulis) to szybko odnawialny gigantyczny gatunek bambusa, który może dorastać do 1 metra dziennie! Pochodzi ze zrównoważonych upraw, które nie zanieczyszczają środowiska. Do tego rodzaju bambusa nie stosuje się pestycydów ani sztucznych nawozów, ponieważ  sam w sobie zawiera naturalnie występujące środki przeciwbakteryjne i przeciwdrobnoustrojowe. Roślina bambusowa Moso składa się z wielu łodyg, które można zbierać każdego roku bez zabijania rośliny macierzystej. Niesamowity wzrost bambusa i zdolność do samoodnawiania się oznacza, że wylesianie również nie jest konieczne.

A co z pandami? 

Bambus Moso nie jest pokarmem dla pand (wolą one inne rodzaje bambusa), a lasy bambusowe Moso nie są ich naturalnym środowiskiem, dlatego jest on zdecydowanie przyjazny pandom :-)

---

Huli, dzięki współpracy z organizacją One Tree Planted, zasadzi jedno drzewo na każde złożone zamówienie produktów HULI. One Tree Planted sadzi drzewa na całym świecie w miejscach najbardziej tego potrzebujących. Nadszedł czas, aby działać i pomóc w odbudowie lasów na całym świecie! Yay for Earth!

Szczególna wartość dla środowiska:
 • % na cel społeczny
 • Naturalne materiały
 • Zrównoważone surowce
 • Certyfikowani dostawcy

Warunki dostawy:

 • Kurier: 16 zł, 
 • Poczta Polska: 13 zł, 
 • Paczkomat: 12 zł, 

Darmowa dostawa od 190 zł

Zwrot do 30 dni (nie przyjmujemy zwrotów środków higienicznych - szczoteczki do zębów, waciki, patyczki do uszu).

Pakowanie:

Do pakowania paczek nie używamy plastiku. Wykorzystujemy pudełka kraft, do wypełnienia używamy eko skropaku, a paczkę owijamy taśmą papierową.

Zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez sprzedawców. Jeśli kupisz produkty od więcej niż jednego sprzedawcy, otrzymasz więcej niż jedną przesyłkę. 

Jeśli chcesz zwrócić produkt, pamiętaj, aby odesłać go bezpośrednio do sprzedawcy. Aby to zrobić, napisz na kontakt@ecosy.pl. 

Na odstąpienie od umowy masz 14 dni, liczone od daty doręczenia paczki przez kuriera. 

Huli to marka eko i w duchu zero waste. Nasze produkty są bardzo wytrzymałe, poręczne i praktyczne. Służą, aby wyeliminować jednorazówki oraz zastąpić produkty plastikowe.

Aby mieć pewność co do etycznej i zrównoważonej produkcji naszych artykułów, korzystamy tylko ze sprawdzonych i certyfikowanych dostawców (certyfikaty: BSCI, ILS SOCIAL COMPLIANCE AUDIT, ISO 14001 Environmental Management).

 

Dzięki naszej współpracy z organizacją One Tree Planted, sadzimy jedno drzewo na każde złożone zamówienie produktów HULI. One Tree Planted sadzi drzewa na całym świecie w miejscach najbardziej tego potrzebujących.

 

Surowce, z których powstają nasze produkty, to:

 • Bambus Moso - szybko odnawialny gatunek bambusa, który może dorastać do ponad 10 metrów rocznie! Pochodzi ze zrównoważonych upraw, które nie zanieczyszczają środowiska. Do tego rodzaju bambusa nie stosuje się pestycydów, ani sztucznych nawozów, ponieważ sam w sobie zawiera naturalnie występujące środki antydrobnoustrojowe. Niesamowity wzrost bambusa i zdolność do samoodnawiania się oznacza, że wylesianie nie jest konieczne. Dodatkowo, bambus Moso jest przyjazny dla pand, ponieważ nie jest on ich pokarmem (wolą inne rodzaje bambusa), a lasy bambusowe Moso nie są ich naturalnym środowiskiem.
 • Bawełna organiczna z certyfikatem GOTS (Global Organic Textile Standard) - do produkcji naszej bawełny nie stosuje się żadnych chemikaliów, pestycydów, ani sztucznych nawozów. Rolnicy pracują w bezpiecznych warunkach, z wynagrodzeniem zgodnym z normami krajowymi lub branżowymi, i z całkowitym zakazem pracy dzieci. Fabryki są zobowiązane używać przyjaznego dla środowiska sprzętu i barwników.
 • Stal nierdzewna - najwyższej jakości 304 (18/8) certyfikowana przez polskie, europejskie, a także amerykańskie instytuty kontroli żywności. Jest nietoksyczna oraz w 100% bezpieczna – przeznaczona także dla dzieci. To jeden z najbezpieczniejszych i najtrwalszych materiałów wykorzystywanych w przemyśle spożywczym. Produkty z niej wykonane są odporne na korozję, a w kontakcie z żywnością pozostają neutralne (nie zmieniają ich składu chemicznego, a tym samym smaku i zapachu).  
 • Len - włókna lnu wolne są od metali ciężkich oraz innych substancji szkodliwych dla ludzkiego organizmu. Oryginalne wyroby lniane nie zawierają sztucznych domieszek, w związku z czym są w pełni biodegradowalne. Tkanina lniana wykazuje dużą odporność na tarcie oraz rozciąganie, a także zdolność termoregulacji. Jako tkanina w pełni naturalna, len wytwarza najlepszy mikroklimat dla skóry, wykazuje działania antybakteryjne, nie powoduje podrażnień oraz alergii.