Uwaga:

Nasza strona korzysta z technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w Internecie. Administratorem danych osobowych jest Ecosy Polska sp. z o.o. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. AKCEPTUJĘ

Butelka Termiczna NEW AGE 500 ml "EIRA"

79,00 
Czas wysyłki:1-3 dni
Dostępne
+

Butelka Huli New Age „EIRA” jest termiczna, ekologiczna, szczelna, wytrzymała, lekka i bardzo poręczna!

Utrzymuje ciepłą temperaturę napoju do 12H, a zimną nawet do 24H.

500 ml 

 • Superszczelny, zakręcany korek
 • Nie zawiera BPA
 • Utrzymuje smak i świeżość napoju bez przenikania innych zapachów
 • Trójwarstwowa izolowana próżniowo konstrukcja
 • Wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej 304 (18/8) certyfikowanej przez europejskie i amerykańskie instytuty kontroli żywności
 • Doskonała izolacja – zewnętrzna powłoka utrzymuje temperaturę pokojową nawet jeśli w środku jest bardzo gorący lub zimny napój
 • Para nie skrapla się na zewnętrznych ściankach – wnętrze Twojego plecaka lub torebki zawsze pozostanie suche!
 • Gładkie krawędzie zapewniają wygodę podczas picia
 • Butelka mieści się w standardowych uchwytach na kubki
 • Myć ręcznie. Nie wkładać do zmywarki, kuchenki mikrofalowej, piekarnika czy zamrażarki
 • Wysokość 26cm


Jak korzystać z butelki termicznej?
Podobnie jak w przypadku wszelki
ego rodzaju butelek termicznych, aby zapobiec wyciekom, napełniaj ją tylko do szyjki butelki, aby zostało miejsce na korek. W przeciwnym razie zakrętka wypchnie płyn do góry i butelka nie będzie prawidłowo uszczelniona.

Jak dbać o butelkę termiczną?
Myć ręcznie zwykłym płynem do mycia naczyń. Nie wkładać do zmywarki, kuchenki mikrofalowej, piekarnika czy zamrażarki.

Materiał
Butelka termiczna Huli jest wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej 304 (18/8) certyfikowanej przez europejskie i amerykańskie instytuty kontroli żywności. Stal ta jest niezwykle wytrzymała, lekka i łatwa do czyszczenia.

---

Huli, dzięki współpracy z organizacją One Tree Planted, zasadzi jedno drzewo na każde złożone zamówienie produktów HULI. One Tree Planted sadzi drzewa na całym świecie w miejscach najbardziej tego potrzebujących. Nadszedł czas, aby działać i pomóc w odbudowie lasów na całym świecie! Yay for Earth!


Szczególna wartość dla środowiska:
 • % na cel społeczny
 • Certyfikowani dostawcy

Warunki dostawy:

 • Kurier: 16 zł, 
 • Poczta Polska: 13 zł, 
 • Paczkomat: 12 zł, 

Darmowa dostawa od 190 zł

Zwrot do 30 dni (nie przyjmujemy zwrotów środków higienicznych - szczoteczki do zębów, waciki, patyczki do uszu).

Pakowanie:

Do pakowania paczek nie używamy plastiku. Wykorzystujemy pudełka kraft, do wypełnienia używamy eko skropak, a paczkę owijamy taśmą papierową.

Zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez sprzedawców. Jeśli wybrałaś/eś produkty od więcej niż jednego sprzedawcy, przyjdzie do Ciebie więcej niż jedna paczka. 

Jeśli chcesz zwrócić produkt, pamiętaj, aby odesłać go bezpośrednio do sprzedawcy, na adres podany na paczce. Na zwrot masz 14 dni, liczone od daty doręczenia paczki przez kuriera. W razie wątpliwości napisz na: kontakt@ecosy.pl.

Huli to marka eko i w duchu zero waste. Nasze produkty są bardzo wytrzymałe, poręczne i praktyczne. Służą, aby wyeliminować jednorazówki oraz zastąpić produkty plastikowe.

Aby mieć pewność co do etycznej i zrównoważonej produkcji naszych artykułów, korzystamy tylko ze sprawdzonych i certyfikowanych dostawców (certyfikaty: BSCI, ILS SOCIAL COMPLIANCE AUDIT, ISO 14001 Environmental Management).

 

Dzięki naszej współpracy z organizacją One Tree Planted, sadzimy jedno drzewo na każde złożone zamówienie produktów HULI. One Tree Planted sadzi drzewa na całym świecie w miejscach najbardziej tego potrzebujących.

 

Surowce, z których powstają nasze produkty, to:

 • Bambus Moso - szybko odnawialny gatunek bambusa, który może dorastać do ponad 10 metrów rocznie! Pochodzi ze zrównoważonych upraw, które nie zanieczyszczają środowiska. Do tego rodzaju bambusa nie stosuje się pestycydów, ani sztucznych nawozów, ponieważ sam w sobie zawiera naturalnie występujące środki antydrobnoustrojowe. Niesamowity wzrost bambusa i zdolność do samoodnawiania się oznacza, że wylesianie nie jest konieczne. Dodatkowo, bambus Moso jest przyjazny dla pand, ponieważ nie jest on ich pokarmem (wolą inne rodzaje bambusa), a lasy bambusowe Moso nie są ich naturalnym środowiskiem.
 • Bawełna organiczna z certyfikatem GOTS (Global Organic Textile Standard) - do produkcji naszej bawełny nie stosuje się żadnych chemikaliów, pestycydów, ani sztucznych nawozów. Rolnicy pracują w bezpiecznych warunkach, z wynagrodzeniem zgodnym z normami krajowymi lub branżowymi, i z całkowitym zakazem pracy dzieci. Fabryki są zobowiązane używać przyjaznego dla środowiska sprzętu i barwników.
 • Stal nierdzewna - najwyższej jakości 304 (18/8) certyfikowana przez polskie, europejskie, a także amerykańskie instytuty kontroli żywności. Jest nietoksyczna oraz w 100% bezpieczna – przeznaczona także dla dzieci. To jeden z najbezpieczniejszych i najtrwalszych materiałów wykorzystywanych w przemyśle spożywczym. Produkty z niej wykonane są odporne na korozję, a w kontakcie z żywnością pozostają neutralne (nie zmieniają ich składu chemicznego, a tym samym smaku i zapachu).  
 • Len - włókna lnu wolne są od metali ciężkich oraz innych substancji szkodliwych dla ludzkiego organizmu. Oryginalne wyroby lniane nie zawierają sztucznych domieszek, w związku z czym są w pełni biodegradowalne. Tkanina lniana wykazuje dużą odporność na tarcie oraz rozciąganie, a także zdolność termoregulacji. Jako tkanina w pełni naturalna, len wytwarza najlepszy mikroklimat dla skóry, wykazuje działania antybakteryjne, nie powoduje podrażnień oraz alergii.