Uwaga:

Nasza strona korzysta z technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w Internecie. Administratorem danych osobowych jest Ecosy Polska sp. z o.o. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. AKCEPTUJĘ

Bambusowa Szczoteczka do Zębów PASTELOWY RÓŻ

12,99 
Czas wysyłki:1-3 dni
Dostępne
+

Bambusowa szczoteczka do zębów dla dorosłych wykonana z najbardziej ekologicznego gatunku bambusa (bambus MOSO). Utrzymuje zęby w czystości i jednocześnie chroni środowisko.

Biodegradowalna, antybakteryjna, bez BPA i posiadająca doskonałe właściwości czyszczące.

 • Włosie MEDIUM (średnia twardość)
 • Wykonana z bambusa Moso (rodzaj bambusa przyjazny dla pand)
 • Biodegradowalna i kompostowalna rączka szczoteczki
 • Antybakteryjna i przeciwdrobnoustrojowa
 • Włosie wykonane z nylonu 6 bez BPA, które pomimo, że nie ulega biodegradacji zapewnia najlepszą higienę jamy ustnej
 • Opakowanie jest bez plastiku, pochodzi z recyklingu i jest biodegradowalne

Jak korzystać ze szczoteczki Huli Brush?
Używaj swojej szczoteczki Huli Brush w taki sam sposób, jak zwykłej plastikowej szczoteczki do zębów.

Jak długo mogę używać szczoteczkę Huli Brush?
Huli Brush wystarczy Tobie tak samo długo jak plastikowa szczoteczka do zębów. Dentyści zalecają wymianę szczoteczki co 2-3 miesiące.

W jaki sposób poprawnie wyrzucić zużytą szczoteczkę Huli Brush?

 1. Najpierw spróbuj wykorzystać ją do innych celów – Stare szczoteczki do zębów świetnie służą jako mini szczoteczki i skrobaki do czyszczenia domu (zwłaszcza łazienki i kuchni) oraz do usuwania plam z odzieży.
 2. Gdy szczoteczka nie będzie już dla ciebie przydatna, oddaj ją do recyklingu. Usuń włosie, wyciągając je za pomocą szczypiec. Upewnij się, że wszystkie szczeciny zostały usunięte przed kompostowaniem.
 3. Wyrzuć włosie ze zwykłymi śmieciami.
 4. Kompostuj uchwyt szczoteczki do zębów lub wyrzuć ze śmieciami bio.

Co to jest bambus Moso?

Bambus Moso (Phyllostachys edulis) to szybko odnawialny gigantyczny gatunek bambusa, który może dorastać do 1 metra dziennie! Pochodzi ze zrównoważonych upraw, które nie zanieczyszczają środowiska. Do tego rodzaju bambusa nie stosuje się pestycydów ani sztucznych nawozów, ponieważ  sam w sobie zawiera naturalnie występujące środki przeciwbakteryjne i przeciwdrobnoustrojowe. Roślina bambusowa Moso składa się z wielu łodyg, które można zbierać każdego roku bez zabijania rośliny macierzystej. Niesamowity wzrost bambusa i zdolność do samoodnawiania się oznacza, że wylesianie również nie jest konieczne.

A co z pandami?
Bambus Moso nie jest pokarmem dla pand (wolą one inne rodzaje bambusa), a lasy bambusowe Moso nie są ich naturalnym środowiskiem, dlatego jest on zdecydowanie przyjazny pandom :-)

---

Huli, dzięki współpracy z organizacją One Tree Planted, zasadzi jedno drzewo na każde złożone zamówienie produktów HULI. One Tree Planted sadzi drzewa na całym świecie w miejscach najbardziej tego potrzebujących. Dowiedz się więcej tutajNadszedł czas, aby działać i pomóc w odbudowie lasów na całym świecie! Yay for Earth!


Szczególna wartość dla środowiska:
 • % na cel społeczny
 • Naturalne materiały
 • Zrównoważone surowce
 • Certyfikowani dostawcy

Warunki dostawy:

 • Kurier: 16 zł, 
 • Poczta Polska: 13 zł, 
 • Paczkomat: 12 zł, 

Darmowa dostawa od 190 zł

Zwrot do 30 dni (nie przyjmujemy zwrotów środków higienicznych - szczoteczki do zębów, waciki, patyczki do uszu).

Pakowanie:

Do pakowania paczek nie używamy plastiku. Wykorzystujemy pudełka kraft, do wypełnienia używamy eko skropaku, a paczkę owijamy taśmą papierową.

Zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez sprzedawców. Jeśli kupisz produkty od więcej niż jednego sprzedawcy, otrzymasz więcej niż jedną przesyłkę. 

Jeśli chcesz zwrócić produkt, pamiętaj, aby odesłać go bezpośrednio do sprzedawcy. Aby to zrobić, napisz na kontakt@ecosy.pl. 

Na odstąpienie od umowy masz 14 dni, liczone od daty doręczenia paczki przez kuriera. 

Huli to marka eko i w duchu zero waste. Nasze produkty są bardzo wytrzymałe, poręczne i praktyczne. Służą, aby wyeliminować jednorazówki oraz zastąpić produkty plastikowe.

Aby mieć pewność co do etycznej i zrównoważonej produkcji naszych artykułów, korzystamy tylko ze sprawdzonych i certyfikowanych dostawców (certyfikaty: BSCI, ILS SOCIAL COMPLIANCE AUDIT, ISO 14001 Environmental Management).

 

Dzięki naszej współpracy z organizacją One Tree Planted, sadzimy jedno drzewo na każde złożone zamówienie produktów HULI. One Tree Planted sadzi drzewa na całym świecie w miejscach najbardziej tego potrzebujących.

 

Surowce, z których powstają nasze produkty, to:

 • Bambus Moso - szybko odnawialny gatunek bambusa, który może dorastać do ponad 10 metrów rocznie! Pochodzi ze zrównoważonych upraw, które nie zanieczyszczają środowiska. Do tego rodzaju bambusa nie stosuje się pestycydów, ani sztucznych nawozów, ponieważ sam w sobie zawiera naturalnie występujące środki antydrobnoustrojowe. Niesamowity wzrost bambusa i zdolność do samoodnawiania się oznacza, że wylesianie nie jest konieczne. Dodatkowo, bambus Moso jest przyjazny dla pand, ponieważ nie jest on ich pokarmem (wolą inne rodzaje bambusa), a lasy bambusowe Moso nie są ich naturalnym środowiskiem.
 • Bawełna organiczna z certyfikatem GOTS (Global Organic Textile Standard) - do produkcji naszej bawełny nie stosuje się żadnych chemikaliów, pestycydów, ani sztucznych nawozów. Rolnicy pracują w bezpiecznych warunkach, z wynagrodzeniem zgodnym z normami krajowymi lub branżowymi, i z całkowitym zakazem pracy dzieci. Fabryki są zobowiązane używać przyjaznego dla środowiska sprzętu i barwników.
 • Stal nierdzewna - najwyższej jakości 304 (18/8) certyfikowana przez polskie, europejskie, a także amerykańskie instytuty kontroli żywności. Jest nietoksyczna oraz w 100% bezpieczna – przeznaczona także dla dzieci. To jeden z najbezpieczniejszych i najtrwalszych materiałów wykorzystywanych w przemyśle spożywczym. Produkty z niej wykonane są odporne na korozję, a w kontakcie z żywnością pozostają neutralne (nie zmieniają ich składu chemicznego, a tym samym smaku i zapachu).  
 • Len - włókna lnu wolne są od metali ciężkich oraz innych substancji szkodliwych dla ludzkiego organizmu. Oryginalne wyroby lniane nie zawierają sztucznych domieszek, w związku z czym są w pełni biodegradowalne. Tkanina lniana wykazuje dużą odporność na tarcie oraz rozciąganie, a także zdolność termoregulacji. Jako tkanina w pełni naturalna, len wytwarza najlepszy mikroklimat dla skóry, wykazuje działania antybakteryjne, nie powoduje podrażnień oraz alergii.