Uwaga:

Nasza strona korzysta z technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w Internecie. Administratorem danych osobowych jest Ecosy Polska sp. z o.o. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. AKCEPTUJĘ

Ręczniczki do twarzy i wielorazowe płatki

69,00 
Czas wysyłki:2-5 dni roboczych
Dostępne
+

Wielorazowe płatki kosmetyczne to alternatywa dla jednorazowych płatków. Płatki wielorazowe możesz używać każdego dnia i prać je w pralce razem z innym praniem. Kilka płatków zastąpi Ci jednorazowe płatki kosmetyczne. Jedna strona to biała frotte, zaś druga - bawełniany wafel.

Ręczniczek do twarzy - wiadomo - musi być zawsze czysty. Stąd narodził się pomysł, by z niewielkich kawałeczków szyć także ręczniczki. Są jednowarstwowe, w całości bawełniane i szybko schną.

Płatki z jednej strony są wykonane z tkaniny frotte, która powstała w jednej z nielicznych, starych fabryk tkanin i jest polskim produktem. Druga strona to bawełna, także z Polski! Bardzo ważne jest dla mnie, by szyć z lokalnie powstających materiałów o najlepszej jakości!

Wielorazowe płatki kosmetyczne oraz ręczniczki do twarzy będą sposobem na pozbycie się nadmiaru jednorazówek.

Nie bez powodu mają też kwadratowy kształt! Ogranicza to zostawanie ścinków z krojenia i szycia do absolutnego minimum!!

Skład frotte - 100% bawełna, tkanina polskiej produkcji
Ilość sztuk w komplecie - 8 płatków, dwa ręczniczki
Rozmiar jednego płatka - około 8x8 cm.
Rozmiar ręczniczka - około 30x30 cm

Jeśli potrzebujesz innych płatków, w innych rozmiarach, z innym wzorem lub ich większą ilość - napisz do mnie! Szyję je sama więc mogę wykonać je na Twoje zamówienie, z Twoim logo, do Twojego sklepu! Inny rodzaj płatków wielorazowych znajdziesz wśród ofert!

Pozdrowienia z serca Podlasia
Agnieszka

Szczególna wartość dla środowiska:
  • Wyprodukowane w Polsce
  • Rękodzieło
  • Naturalne materiały
  • Produkt less-waste

Warunki dostawy:

  • Paczkomat - 12 zł
  • Kurier DPD - 15 zł
  • Odbiór osobisty ul. Zwycięstwa 17/1, Białystok - 0 zł

Orientacyjny czas realizacji zamówienia to 3-5 dni roboczych + wysyłka.

Odbiór osobisty jest możliwy po przekazaniu informacji, że zamówienie zostało zrealizowane.  

Pakowanie:

Paczki to zawsze kartonowe pudełko i papierowa taśma. Jeśli paczka potrzebuje wypełnienia, jest to papier makulaturowy lub szyszki.

 

Zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez sprzedawców. Jeśli kupisz produkty od więcej niż jednego sprzedawcy, otrzymasz więcej niż jedną przesyłkę. 

Jeśli chcesz zwrócić produkt, pamiętaj, aby odesłać go bezpośrednio do sprzedawcy. Aby to zrobić, napisz na kontakt@ecosy.pl. 

Na odstąpienie od umowy masz 14 dni, liczone od daty doręczenia paczki przez kuriera.

Vielo to marka wielorazowych akcesoriów i woreczków, które powstają w podlaskiej pracowni rękami jej założycielki - Agnieszki. Wszystkie przedmioty szyte są własnoręcznie i w ogromnej większości powstają z tkanin odzyskanych jako końcówki z innych pracowni (szycia dla dzieci, pracowni firan). Pracownia wyposażona jest w energooszczędne maszyny. Paczki pakowane są w papier, a wypełniacze to papier makulaturowy, szyszki czy trawy.

Wszystkie produkty marki Vielo powstają w Polsce, w Białymstoku.