Uwaga: Nasza strona korzysta z technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w Internecie. Administratorem danych osobowych jest Ecosy Polska sp. z o.o.  Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności . AKCEPTUJĘ
Yourflow

Yourflow to marka z wyprodukowanymi w Polsce ubraniami do jogi z recyklingu, stworzonymi z wielkiej pasji do jogi i natury. Nasze etyczne topy i legginsy zostały zaprojektowane tak, aby podkreślić Twoje naturalne piękno i zapewnić maksymalny komfort na macie i nie tylko.

Naszą misją jest zapewnienie Ci ubrań, które będą piękne, wygodne i, co najważniejsze, jak najmniej szkodliwe dla środowiska. Dlatego właśnie szyjemy tylko z innowacyjnego materiału ECONYL®. Jest to najwyższej jakości nylon wytwarzany głównie z wyłowionych sieci rybackich. W ten sposób surowce, które normalnie zaśmiecałyby dno oceanu zostają poddane złożonemu procesowi, którego produktem jest właśnie ECONYL®. Co więcej, może on być bez końca poddawany dalszemu recyklingowi. To kolejny krok na drodze do rozwoju obiegu zamkniętego (the circular economy) w przemyśle odzieżowym.

Oczywiście szyjemy lokalnie w Polsce, przy produkcji i pakowaniu nie używamy plastiku i ograniczamy zużycie wszystkich potrzebnych surowców, dlatego np. zrezygnowaliśmy z klasycznej materiałowej metki, a informacje dotyczące składu i pielęgnacji drukujemy bezpośrednio na wewnętrznej stronie ubrania.

Zadbajmy razem o lepszy świat!

Yourflow