Uwaga:

Nasza strona korzysta z technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w Internecie. Administratorem danych osobowych jest Ecosy Polska sp. z o.o. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. AKCEPTUJĘ

Sloth Colours


SLOTH colours to unikatowe produkty tworzone z materiałów przyjaznych środowisku oraz z włókien pochodzenia roślinnego, uszyte z najlepszej jakości dzianin produkowanych w Polsce.

SLOTH colours jest dla Ciebie – kobiety energicznej, kochającej życie i kolory, komfort i wygodę.

Każdy materiał, którego używamy posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100, GOTS (Global Organic Textile Standard) i LENZING™.

W SLOTH colours projektujemy lepszą przyszłość i zrównoważoną odzież.

Działamy według etycznych warunków pracy i wspieramy lokalny, zrównoważony biznes. Jesteśmy dumni, że nasze produkty są w 100% tworzone przez lokalne szwalnie i krawcowe. Chcemy mieć wpływ na środowisko i dobro zwierząt. Projektujemy i tworzymy z uwzględnieniem całkowitego możliwego wpływu na środowisko i społeczeństwo.

Większość z naszych materiałów ulega biodegradacji. Jesteśmy na drodze do 100% ekologicznej produkcji.

Chcemy, aby nasze działania przyczyniły się również do rozwoju otoczenia społecznego, tym samym wspieramy Fundację Panda z Warszawskiego ZOO, w którym naszym podopiecznym jest leniwiec Paavo. Leniwcom zagraża wyginięcie spowodowane wycinaniem brazylijskich lasów równikowych.

Te zwierzęta wolno się rozmnażają, a ich wolne tempo ewolucyjne nie rokuje nadziei na to, że zdołają przystosować się do innych środowisk. Każdy kupiony produkt SLOTH colours to 1 złotówka przekazana leniwcowi Paavo z Warszawskiego ZOO.

Sloth Colours