Uwaga:

Nasza strona korzysta z technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w Internecie. Administratorem danych osobowych jest Ecosy Polska sp. z o.o. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. AKCEPTUJĘ

FAQ


JAK WYGLĄDA DOSTAWA?

Jesteśmy platformą typu marketplace, co oznacza, że paczki jadą do Ciebie bezpośrednio od sprzedawców i jeśli zamawiasz od więcej niż jednego sprzedawcy, dostaniesz więcej niż jedną paczkę. Pomaga to w zwiększeniu różnorodności na platformie, a także niweluje potrzebę wysyłki do Ecosy = zmniejszenie śladu węglowego. Każdy ze sprzedawców oferuje swoje sposoby wysyłki. Średni czas dostawy to 2-3 dni robocze dla produktów gotowych. W przypadku produktów tworzonych na zamówienie (firmy działają tak, aby zapobiegać nadprodukcji), czas dostawy jest ustalany indywidualnie i podany przy produkcie.

Dodatkowo, każdy ze Sprzedawców jest świadomy obciążenia, jakie generują dla środowiska opakowania transportowe, i stara się, w miarę możliwości, jak najbardziej ograniczyć ten wpływ, redukując wszelkie wypełniacze do minimum.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami na kontakt@ecosy.pl.


SKĄD MAM WIEDZIEĆ, ŻE PRODUKTY SĄ WYTWORZONE W SPOSÓB ETYCZNY I PRZYJAZNY ŚRODOWISKU?

Przed dołączenia marki do platformy przeprowadzamy bardzo dokładną analizę i weryfikację, mającą na celu sprawdzenie, czy firma i jej produkty są zgodne z naszymi wartościami. Dodatkowo, aby przystąpić do Ecosy Sprzedawca wypełnia deklarację w postaci eko-formularza. Akceptacja następuje dopiero po uzyskaniu stosownych deklaracji.


CZY KUPOWANIE NA PORTALU ECOSY JEST BEZPIECZNE?

Prywatność i ochronę danych traktujemy bardzo poważnie. Nasz proces płatności jest obsługiwany przez stabilny i rozpoznawalny podmiot - Przelewy24. Pod tym linkiem znajdziesz więcej informacji na temat naszej polityki prywatności. 


CZY MOGĘ ZWRÓCIĆ PRODUKT?

Bardzo się staramy, aby zdjęcia i opisy odzwierciedlały prawdziwy wygląd produktu. Jeśli jednak z jakiegoś powodu produkt Ci nie odpowiada lub jest uszkodzony, masz prawo go oddać lub wymienić. Pod tym linkiem znajdziesz szczegóły na temat polityki wymian i zwrotów. Pamiętaj, aby skontaktować się z nami na adres kontakt@ecosy.pl, aby uzyskać adres do zwrotu do sprzedawcy.