Uwaga: Nasza strona korzysta z technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w Internecie. Administratorem danych osobowych jest Ecosy Polska sp. z o.o.  Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności . AKCEPTUJĘ
Moonula

Moonula to produkty z tkaniny konopnej wytwarzane w zgodzie z Naturą a nie jej kosztem. To w pełni ekologiczna pościel, która zapewnia zdrowy i bezpieczny sen, otula ciało swoją delikatnością i dzieli się cudownymi właściwościami zdrowotnymi.  

W swojej marce stawiam na autentyczność nawiązując do dawnych przekonań i życia w zgodzie z naturą. Dlatego design pościeli jest surowy i industrialny, a każdy surowiec jest w pełni naturalny i biodegradowalny- tkanina i nici (stosuje tylko bawełniane) z certyfikatami OEKO-TEX, drewniane guziki, opakowania z papierów recyklingowych z certyfikatami Ecolable i FSC. Wszystkie od polskich producentów.

Jestem osobą, która zawsze ceniła przebywanie wśród przyrody i bycie jej częścią, dlatego pomysł wytwarzania pościeli z tkaniny konopnej w pełni wyraża moją potrzebę dbania o naszą Planetę i zdrowie ludzi.

Kasia.

Moonula