Uwaga:

Nasza strona korzysta z technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w Internecie. Administratorem danych osobowych jest Ecosy Polska sp. z o.o. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. AKCEPTUJĘ

Notes A5 - łąka pełna chabrów

75,00 
Czas wysyłki:do 10 dni
Dostępne
+

Ręcznie szyty notes w twardej oprawie, z autorską, kwiecistą ilustracją.

Format: A5 

Oprawa: naturalne płótno lniane

Wnętrze: 80 kartkowy blok kart z ekologicznego papieru (w 80% pozyskanego z makulatury) 

Gramatura 110, lekko kremowy z widocznymi drobinkami makulaturowymi.

Do wyboru trzy rodzaje wkładów: czysty, w kropki lub w linie do kaligrafii


Szczególna wartość dla środowiska:
  • Wyprodukowane w Polsce
  • Z recyklingu lub upcyklingu
  • Rękodzieło
  • Naturalne materiały
  • Zrównoważone surowce

Warunki dostawy:

  • Paczkomat - 11 zł
  • Kurier DPD - 15 zł

Orientacyjny czas realizacji zamówienia to 3-10 dni roboczych + wysyłka. Szczegółowe informacje znajdują się przy zdjęciu produktu.

Pakowanie:

Do pakowania używam szarego papieru, tektury/kartonu i sznurka. Udało mi się w zupełności wyeliminować plastik, folię bąbelkową czy taśmę klejącą.

 

Zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez sprzedawców. Jeśli kupisz produkty od więcej niż jednego sprzedawcy, otrzymasz więcej niż jedną przesyłkę. 

Jeśli chcesz zwrócić produkt, pamiętaj, aby odesłać go bezpośrednio do sprzedawcy. Aby to zrobić, napisz na kontakt@ecosy.pl. 

Na odstąpienie od umowy masz 14 dni, liczone od daty doręczenia paczki przez kuriera.

Każdy mój produkt wykonany jest ręcznie. Już na etapie projektowania staram się zagospodarować każdy skrawek materiału, a kiedy coś zostaje, to z ubieranych ścinek produkuję serie małych notesów kieszonkowych. Introligatorka to część Wspólnej Pracowni, jaką tworzę wraz z inną artystką, która zajmuje się linorytem odbijanym na papierze wytwarzanym przez nią ze śmieci. W ten sposób wszystkie moje ścinki są ponownie przetwarzane na papier. A biorąc pod uwagę, że korzystam z papierów z recyklingu, jest to już jego trzecie życie! Bliska jest mi idea minimalizmu i żyjąc w tym nurcie nie mogłabym wytwarzać rzeczy, które moim zdaniem byłyby zbędne. Dlatego wszystko, co wyprodukuję, ma być trwałe, funkcjonalne i użyteczne.

Mimo, że mój produkt jest wrażliwy na wilgoć i wysyłka to moment newralgiczny dla papieru i oprawy, to udało mi się w zupełności wyeliminować plastik, folię bąbelkową czy taśmę klejącą. Do pakowania używam szarego papieru, tektury/kartonu i sznurka.