Uwaga:

Nasza strona korzysta z technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w Internecie. Administratorem danych osobowych jest Ecosy Polska sp. z o.o. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. AKCEPTUJĘ

Komplet dwóch brulionów – Łąka pełna maków

35,00 
Czas wysyłki:do 7 dni roboczych
Dostępne
+

Kto pamięta stare bruliony w szarych okładkach z nadrukiem?

Ja mam do nich sentyment i dlatego postanowiłam stworzyć własną kolekcję zeszytów nawiązującą do tych z dawnych lat. W sam raz na luźne zapiski, gryzmoły, szkice, dziennik etc…

Karty są z papieru wykonanego w 100% z makulatury, wytworzone w technologii przyjaznej dla środowiska. Papier ten jest lekko szarawy, przypomina ten, na którym drukowane są codzienne gazety.

Zestaw dwóch zeszytów A5, każdy zawiera 40 kartek w kropki- do prowadzenia bullet journalu, notatek, szkicowania etc. Ręcznie szyty kolorowymi nićmi. Okładki z tektury kraft z nadrukowanymi autorskimi ilustracjami.

WYSYŁKA: najbliższy poniedziałek po złożeniu zamówienia

Szczególna wartość dla środowiska:
  • Wyprodukowane w Polsce
  • Z recyklingu lub upcyklingu
  • Rękodzieło
  • Naturalne materiały
  • Zrównoważone surowce

Warunki dostawy:

  • Paczkomat - 11 zł
  • Kurier DPD - 15 zł

Orientacyjny czas realizacji zamówienia to 3-10 dni roboczych + wysyłka. Szczegółowe informacje znajdują się przy zdjęciu produktu.

Pakowanie:

Do pakowania używam szarego papieru, tektury/kartonu i sznurka. Udało mi się w zupełności wyeliminować plastik, folię bąbelkową czy taśmę klejącą.

 

Zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez sprzedawców. Jeśli kupisz produkty od więcej niż jednego sprzedawcy, otrzymasz więcej niż jedną przesyłkę. 

Jeśli chcesz zwrócić produkt, pamiętaj, aby odesłać go bezpośrednio do sprzedawcy. Aby to zrobić, napisz na kontakt@ecosy.pl. 

Na odstąpienie od umowy masz 14 dni, liczone od daty doręczenia paczki przez kuriera.

Każdy mój produkt wykonany jest ręcznie. Już na etapie projektowania staram się zagospodarować każdy skrawek materiału, a kiedy coś zostaje, to z ubieranych ścinek produkuję serie małych notesów kieszonkowych. Introligatorka to część Wspólnej Pracowni, jaką tworzę wraz z inną artystką, która zajmuje się linorytem odbijanym na papierze wytwarzanym przez nią ze śmieci. W ten sposób wszystkie moje ścinki są ponownie przetwarzane na papier. A biorąc pod uwagę, że korzystam z papierów z recyklingu, jest to już jego trzecie życie! Bliska jest mi idea minimalizmu i żyjąc w tym nurcie nie mogłabym wytwarzać rzeczy, które moim zdaniem byłyby zbędne. Dlatego wszystko, co wyprodukuję, ma być trwałe, funkcjonalne i użyteczne.

Mimo, że mój produkt jest wrażliwy na wilgoć i wysyłka to moment newralgiczny dla papieru i oprawy, to udało mi się w zupełności wyeliminować plastik, folię bąbelkową czy taśmę klejącą. Do pakowania używam szarego papieru, tektury/kartonu i sznurka.