Uwaga:

Nasza strona korzysta z technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w Internecie. Administratorem danych osobowych jest Ecosy Polska sp. z o.o. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. AKCEPTUJĘ

Zostań sprzedawcą Ecosy!

KOGO SZUKAMY? 

Do współtworzenia eko-przestrzeni Ecosy zapraszamy świadome firmy, manufaktury i osoby, które wytwarzają swoje produkty w sposób ekologiczny i etyczny. Dążymy do stworzenia miejsca, w którym piękne przedmioty, produkowane z poszanowaniem ludzi, zwierząt i środowiska naturalnego, zostaną wyeksponowane i zyskają należną im promocję i uwagę. Sprzedawcy na platformie są starannie dobrani, tak aby zaspokajać potrzeby świadomego i wymagającego pod względem estetycznym konsumenta. Jeśli uważasz, że ten opis pasuje do Ciebie jako sprzedawcy, zgłoś się do nas poprzez wypełnienie formularza dostępnego na dole strony. 

NASZA OFERTA

  • Wsparcie marketingowe - każdy z twórców Ecosy ma doświadczenie zawodowe związane z technologiami reklamowymi i/lub marketingiem. Nasza misja to wykorzystanie tej wiedzy aby promować coś, w co głęboko wierzymy - czyli świadomą konsumpcję i życie zgodnie z zasadami eko.
  • Dynamiczna platforma o nieprzypadkowej strukturze - dzięki stosowanym narzędziom analitycznym, marketplace Ecosy jest ciągle dostosowywany do potrzeb użytkowników i zgodny z trendami sezonowymi. Przykładamy dużą wagę, aby wyszukiwanie było intuicyjne i spełniało oczekiwania konsumentów. Dodatkowo, oferujemy wsparcie copywriterskie w jak najlepszym zaprezentowaniu swojego sklepu i produktów.
  • Minimalistyczny, nowoczesny design i ciekawa zawartość - dbamy o estetykę platformy, a także o jej zawartość merytoryczną. Staramy się w przyjazny sposób zachęcać do ekologicznego stylu życia na naszym Blogu. 
  • Darmowe konto - pracujemy na systemie prowizyjnym (15% brutto od ceny produktów w transakcji). Założenie konta jest u nas bezpłatne. 

W celu rozpoczęcia współpracy, prosimy o wypełnienie i przesłanie poniższego formularza lub wysłanie maila z informacjami z formularza na adres kontakt@ecosy.pl. W temacie prosimy wpisać "Zgłoszenie firmy". Kolejnym krokiem będzie kontakt z naszej strony ze szczegółami dotyczącymi procesu weryfikacji. 

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie zgłoszenia, jednak zachowujemy sobie prawo do odrzucenia go bez podania przyczyny.

Informujemy też, że na chwilę obecną jesteśmy w stanie akceptować jedynie podmioty prowadzące zarejestrowaną działalność gospodarczą.


Załóż konto sprzedawcy

Dane osobowe są przetwarzane w celu założenia i utrzymywania konta Użytkownika oraz w związku z realizacją umowy sprzedaży poprzez platformę internetową, a także w celu świadczenia usług poprzez nią. Więcej informacji znajdziesz po kliknięciu w linki na dole strony, odnoszące do Polityki prywatności i Regulaminu.