Uwaga: Nasza strona korzysta z technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w Internecie. Administratorem danych osobowych jest Ecosy Polska sp. z o.o.  Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności . AKCEPTUJĘ

Aromaterapeutyczna mgiełka zapachowa Japanese Garden

49,00 
Czas dostawy:2-3 dni
Dostępne
+

Mgiełka zapachowa Japanese Garden to połączenie zapachów świeżej konwalii, frezji, egzotycznego may chang, kwiatu gorzkiej pomarańczy, soczystej mandarynki i niezwykłego geranium.

Skład jest w 100% ekologiczny i wegański. Mgiełka ma działanie aromaterapeutyczne.

Sposób użycia: mgiełkę rozpyl w odległości min. 30 cm od wybranej powierzchni lub w powietrzu. Unikaj kontaktu z oczami.

Opakowanie wykonane ze szkła, nadaje się do recyklingu.

Pojemność 100 ml.

Szczególna wartość dla środowiska:
  • Wyprodukowane w Polsce
  • Vegan
  • Nadaje się do recyklingu
  • Naturalne materiały

Warunki dostawy:

  • Paczkomat InPost 12.99zł
  • Kurier InPost 15.49zł

Darmowa dostawa powyżej 199 zł


Pakowanie:

Kartony, w które pakujemy zamówieni pochodzą z drugiej ręki. Jako wypełniacza używamy wełny drzewnej. Użyte etykiety są z papieru, który łatwo można ściągnąć z opakowania i wyrzucić do odpowiedniego pojemnika.


Zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez sprzedawców. Jeśli kupisz produkty od więcej niż jednego sprzedawcy, otrzymasz więcej niż jedną przesyłkę. 

Jeśli chcesz zwrócić produkt, pamiętaj, aby odesłać go bezpośrednio do sprzedawcy. Aby to zrobić, napisz na kontakt@ecosy.pl. 

Na odstąpienie od umowy masz 14 dni, liczone od daty doręczenia paczki przez kuriera.

Jesteśmy małą, lokalną manufakturą z Opolszczyzny i w oparciu o doświadczenie zdobyte podczas uprawy własnego pola lawendy staramy się doceniać naturalne zasoby. Mamy pole lawendy położone na malowniczej, leśnej polanie i to ono dało początek naszej działalności. Tworzymy ręcznie i z najlepszych naturalnych składników. Nasze produkty łączą w sobie miłość do roślinności i pasję. Najważniejsza jest dla nas jakość. Dbamy również o stronę estetyczną i ekologiczną produktów. Korzystamy z własnych zasobów, używamy szklanych opakowań i naturalnych wypełniaczy. Kartony, w które pakujemy zamówienia, pochodzą z drugiej ręki. Użyte etykiety są z papieru, który łatwo można ściągnąć z opakowania i wyrzucić do odpowiedniego pojemnika. Do produkcji świec używamy wosku sojowego z certyfikatem ekologicznym oraz naturalnych olejków eterycznych i niebielonych knotów bawełnianych. Kochamy tworzyć piękne rzeczy przy pełnym poszanowaniu środowiska.