Uwaga:

Nasza strona korzysta z technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w Internecie. Administratorem danych osobowych jest Ecosy Polska sp. z o.o. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. AKCEPTUJĘ

Puzzle „Cichosza” 1000 elementów

109,00 
Czas wysyłki:2 dni
Dostępne
+

Wyobraź sobie jesienny wieczór z puzzlami i dobrą herbatą. Jeśli herbatę już masz, pewnie brakuje Ci puzzli. Mam propozycję! Leśny wzór z myszką pod miotłą przyniesie Ci kilka godzin relaksu. Po ułożeniu, nasze puzzle są idealne do powieszenia na ścianie - mierzą 80 x 56 cm.

Drukujemy je w Polsce na recyklingowanej tekturze, a opakowanie jest zaprojektowane w taki sposób, by nadawało się do recyklingu.

Najważniejsze informacje:

  • 1064 elementy
  • Błyszcząca powierzchnia
  • Rozmiar po ułożeniu – 80x56cm
  • Poziom trudności – średnie
  • Produkt polski
  • Drukowane na tekturze z recyklingu


Szczególna wartość dla środowiska:
  • Wyprodukowane w Polsce
  • Z recyklingu lub upcyklingu
  • Nadaje się do recyklingu
  • Zrównoważone surowce

Warunki dostawy:

Paczkomat InPost - 12 zł

Kurier - 14 zł

Pakowanie:

Paczki są często wypełniane starymi gazetami. Prawie wszystkie elementy składające się na opakowanie to papier. Nie używamy materiałów wielowarstwowych. Jedyne elementy plastikowe przy wysyłce puzzli to taśma klejąca do wysyłki paczki.

Ważne:

Zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez sprzedawców. Jeśli kupisz produkty od więcej niż jednego sprzedawcy, otrzymasz więcej niż jedną przesyłkę. 

Jeśli chcesz zwrócić produkt, pamiętaj, aby odesłać go bezpośrednio do sprzedawcy. Aby to zrobić, napisz na kontakt@ecosy.pl. 

Na odstąpienie od umowy masz 14 dni, liczone od daty doręczenia paczki przez kuriera.

Dużo mówi się o ekologicznych wyborach w kontekście jedzenia, kosmetyków i ubrań. Każdy produkt, który kupujemy, ma wpływ na środowisko. Jesteśmy tego świadome i zakładając firmę wzięłyśmy sobie do serca to, żeby była jak najbardziej eko. Sprawdźcie co robimy, żeby stać się firmą działającą w obiegu zamkniętym. Żyjemy ekologicznie i nasze radostki również są eko! 

Odpowiedzialność

Nasz firma to nasza odpowiedzialność. Nie chcemy zarabiać kosztem środowiska, dlatego przykładamy bardzo dużo uwagi do tego, żeby jak najbardziej zbliżyć się do modelu obiegu zamkniętego. 

Materiały z recyklingu…

Puzzle drukowane są na tekturze introligatorskiej pochodzącej z recyklingu. Tam, gdzie się da, używamy papieru z makulatury. Stawiamy na wielorazowe, ekologiczne rozwiązania, takie jak drewniany stempel zamiast plastikowej pieczątki.

… które do recyklingu się nadają

Mamy nadzieję, że nasze produkty zostaną z Tobą jak najdłużej. Wiemy jednak, że jak wszystkie przedmioty, w końcu trafią do kosza. Zależy nam
na tym, żeby, po zużyciu, jak najwięcej materiałów udało się ponownie przetworzyć.

Do zamówienia dołączamy informację, jak sortować poszczególne elementy opakowania. Jeśli coś nie nadaje się do odzyskania, dowiesz się o tym! Większość surowców może trafić do koszana papier, część do odpadów bio, jednak część musi znaleźć się w pojemniku na odpady zmieszane.

Lokalność

Puzzle powstają w Polsce – od druku po pakowanie. Dzięki temu ograniczamy ślad węglowy potrzebny na transport z zagranicy, a przy okazji wspieramy lokalne przedsiębiorstwa.