Uwaga:

Nasza strona korzysta z technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w Internecie. Administratorem danych osobowych jest Ecosy Polska sp. z o.o. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. AKCEPTUJĘ

Dostawa i płatności


KOSZTY DOSTAWY

Platforma Ecosy skupia indywidualnych Sprzedawców, którzy ustalają własne sposoby i koszty dostawy. Są one podawane w zakładce “Dostawa i płatność”, dostępnej przy każdym produkcie. Zakładka zawiera także informacje o dostępnych opcjach dotyczących firmy kurierskiej. Koszty przesyłki pokrywa kupujący, chyba że Sprzedawca oferuje darmową dostawę. 

Prosimy, zwróć uwagę na fakt, że platforma Ecosy nie posiada własnego magazynu, zatem zakup przedmiotów od kilku Sprzedawców skutkuje otrzymaniem kilku przesyłek oraz poniesieniem kosztów dostawy indywidualnie u każdego Sprzedawcy. Taki sposób wysyłki jest bardziej ekologiczny, niż podwójny transport (od Sprzedawcy do magazynu i z magazynu do Klienta) i utrzymanie magazynu. 


CZAS DOSTAWY

Czas wysyłki jest ustalany indywidualnie przez Sprzedawcę i dostępny w zakładce “Dostawa i płatność” i/lub przy zdjęciu produktu. Liczba dni odnosi się do dni roboczych. W dużej większości przypadków Sprzedawcy wysyłają produkt w ciągu 1-2 dni, zatem dociera on do Klienta w ciągu 2-3 dni. W wybranych przypadkach (np. przedmioty produkowane na zamówienie) czas wysyłki może być dłuższy - informacja o tym widnieje każdorazowo przy danym produkcie. 

W przypadku przedłużającego się terminu spodziewanej dostawy, prosimy o kontakt na kontakt@ecosy.pl lub poprzez formularz kontaktowy.


OPCJE PŁATNOŚCI

Możliwa jest płatność poprzez szybki e-przelew. Płatności obsługują Przelewy24. 


WYSYŁKA ZA GRANICĘ

Obecnie wysyłka przedmiotów jest realizowana jedynie na terenie Polski. Jeśli zależy Ci na dostawie poza Polskę, skontaktuj się z nami.