Uwaga: Nasza strona korzysta z technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w Internecie. Administratorem danych osobowych jest Ecosy Polska sp. z o.o.  Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności . AKCEPTUJĘ
Creamy

Creamy to polsko-haitańska marka kosmetyków naturalnych, której misją jest szerzenie kultury dbania o oczyszczoną, zrównoważoną i odżywioną skórę twarzy. Nierafinowane oleje, sprowadzane między innymi z Haiti, są podstawą autorskiej ścieżki pielęgnacji. W Creamy, naturalne składniki łączone są z potwierdzoną naukowo wiedzą, odpowiadając na potrzeby nowoczesnej kobiety, pragnącej zrównoważonej i holistycznej pielęgnacji.

W Creamy stosowane są surowce najwyższej jakości, które poddawane są restrykcyjnej kontroli. Nadrzędną zasadą Creamy jest precyzyjny minimalizm, zbilansowane kompozycje składników, bez zbędnych wypełniaczy. Creamy stosuje w recepturach prawie 100% naturalnych składników, nie rezygnując zarazem z jak największej skuteczności swoich kosmetyków. Wszystkie kosmetyki są wegańskie, zaś żaden ze składników nie był testowany na zwierzętach.

Creamy