Uwaga:

Nasza strona korzysta z technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w Internecie. Administratorem danych osobowych jest Ecosy Polska sp. z o.o. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. AKCEPTUJĘ

Poznaj markę: dzień w pracowni rękodzieła GajaArte

20/07/2021
dodany przez Admin Admin
Ecosy: pracownia ceramiczna GajaArte, spotkanie z polskimi twórcami rękodzieła

„Ceramika lepi nas również - nie tylko my ceramikę” - mówi Henryk, współtwórca pracowni, na początku naszego spotkania. Do tej pory znaliśmy się wirtualnie, bo GajaArte to jedna z pierwszych marek, której produkty trafiły na platformę Ecosy. Ale wiemy dobrze, że za rękodziełem stoją niezwykłe historie i niebanalni ludzie, dlatego chcemy poznać Henryka i Edytę osobiście.

Naszą misją jest gromadzić i promować polskie ekologiczne i etyczne marki. Pokazujemy także, kto za tymi markami stoi - jakimi osobami są twórczynie i twórcy, w co wierzą, co chcą przekazywać dalej w swoich przedmiotach. Nasz projekt zaprowadził nas w okolice Wielunia. To właśnie tutaj Edyta i Henryk tworzą i wiodą dobre, spokojne życie. 

Skąd pomysł na pracownię rękodzieła? Czym inspirowana jest nazwa „GajaArte” i co oznaczają nietypowo brzmiące nazwy kolekcji, jak na przykład „Wabi Sabi”? Jakie emocje towarzyszą im podczas tworzenia ceramiki? I wreszcie czy rękodzieło jest dla każdego i na co się przygotować, jeśli marzenie, by rzucić wszystko i lepić z gliny jest w sercu coraz silniejsze?

Zapraszamy Cię na podróż do korzeni GajaArte:Ceramikę GajaArte znajdziesz w przestrzeni Ecosy.

Komentarze

Na razie nie ma postów

Napisz opinię