Uwaga:

Nasza strona korzysta z technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w Internecie. Administratorem danych osobowych jest Ecosy Polska sp. z o.o. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. AKCEPTUJĘ

Duża spinka do włosów koło i opal

340,00 
Czas wysyłki:5 dni
Dostępne
+

Spinka do włosów z Kolekcji Koła z białym opalem. 

Rozmiar: koło o średnicy 40 mm, szpilka o długości 97 mm, kamień w oprawie o średnicy 9 mm. Spinka wykonana jest z miedzi i srebra próby 925 pozłacanych 24 karatowym złotem. Biżuteria wykończona jest szlifem aksamitnym.

Nazwa minerału wywodzi się z języka sanskryckiego i oznacza drogocenny kamień . Od czasów starożytnej Grecji opale używane są do wyrobu ozdób oraz biżuterii. Kamienie o białej barwie noszone były jako talizmany pomagające odkrywać piękne strony życia, wzmacniające kreatywność i pobudzające zmysłowość. W Polsce opale występują na Dolnym Śląsku, w Karpatach oraz w okolicy Chełma.


  • Kamienie użyte w poszczególnych egzemplarzach biżuterii są unikatowe, co oznacza, że mogą się od siebie różnić w kwestii barwy oraz inkluzji. 
  • Staramy się aby nasza biżuteria docierała do Państwa jak najszybciej. Ze względu na to, że biżuteria wykonywana jest ręcznie czas realizacji zamówienia wynosi do 5 dni roboczych.
  • W kolekcji "Koła" odnosimy się do perfekcji kształtu koła. Symbolizuje ono kompletność i harmonię, a także kobiecość i zmysłowość.
Szczególna wartość dla środowiska:
  • Wyprodukowane w Polsce
  • Rękodzieło
  • Naturalne materiały
  • Zrównoważone surowce

Warunki dostawy:

  • Kurier UPS - 15 zł 
  • Paczkomaty InPost 12 zł

 Czas wysyłki od 2-10 dni, w zależności od produktu (szczegóły w opisie produktu).

Produkty personalizowane bądź wykonywane według specyfikacji Klienta, nie podlegają zwrotowi.

Pakowanie:

Nasze papierowe pudełeczka na biżuterię są odzwierciedleniem naszych idei, jak również minimalistycznego podejścia do projektowania. Nie znajdziecie w nich plastiku ani sztucznych gąbek. Pudełeczka wykonane są w całości z papieru kraft i są biodegradowalne.

Zakupiony przez Was element umieszczamy w pudełeczku z papierową wkładką, i w razie potrzeby mocujemy za pomocą lnianego sznureczka. W środku znajdziecie informację o sposobie wytwarzania biżuterii oraz w większości przypadków o kamieniu - a konkretnie o jego właściwościach i miejscu pozyskania.

W celu zabezpieczenia przesyłki do środka opakowania wysyłkowego wykonanego z tektury z recyklingu, wkładamy szarą bibułkę. Pudełko zaklejamy papierową taśmą i naklejamy na nie wydrukowaną na eko papierze etykietę. 

Zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez sprzedawców. Jeśli kupisz produkty od więcej niż jednego sprzedawcy, otrzymasz więcej niż jedną przesyłkę. 

Jeśli chcesz zwrócić produkt, pamiętaj, aby odesłać go bezpośrednio do sprzedawcy. Aby to zrobić, napisz na kontakt@ecosy.pl. 

Na odstąpienie od umowy masz 14 dni, liczone od daty doręczenia paczki przez kuriera.

Kamienie, których używamy w naszych kolekcjach pozyskiwane są lokalnie, w Polsce, ze sprawdzonych źródeł - głównie od kolekcjonerów i geologów. Dzięki temu ograniczyliśmy ślad węglowy, jak również mamy pewność, że surowce wydobywane są z poszanowaniem praw człowieka. Staramy się korzystać z produktów wytwarzanych przez lokalnych dostawców i rzemieślników na wszystkich etapach produkcji: od pozyskania i cięcia kamieni, wykonania biżuterii, po produkcję opakowań.

Nasze kolekcje są ponadczasowe. Nie poddają się przemijającym trendom, dzięki czemu można nosić je latami. Zachęcamy Klientów do dbania o biżuterię, jak również w razie konieczności jej naprawy i renowacji u nas, a nie wymiany na “nowy model”.

Stany magazynowe, który posiadamy utrzymywane są na minimalnym poziomie i na bieżąco uzupełniane adekwatnie do popytu. Duża część biżuterii tworzona jest również dopiero na zamówienie Klienta.

Wszystkie odpady z metali szlachetnych powstające w procesie produkcji biżuterii są ponownie wykorzystywane, przetapiane bądź używane do tworzenia drobniejszych elementów.

Wszelkie materiały wysyłkowe są przez nas powtórnie używane.