Uwaga:

Nasza strona korzysta z technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w Internecie. Administratorem danych osobowych jest Ecosy Polska sp. z o.o. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. AKCEPTUJĘ

Kolczyki nefryt w kole

340,00 
Czas wysyłki:5 dni
Dostępne
+

Kolczyki kółka na sztyfcie z Kolekcji Koła z zielonym kamieniem o marmurkowym zabarwieniu. 

Średnica oprawy kamienia ma 9 mm, a średnica otaczającego go koła ma 20 mm. Wszystkie elementy wykonane są ze srebra próby 925 i pozłocone 24 karatowym złotem.

W starożytnych Chinach nefryt uznawany był za „kamień życia” i noszono go w postaci amuletów sprzyjających dobrej fortunie. W sztuce Dalekiego Wschodu był niezwykle cennym materiałem rzeźbiarskim oraz jubilerskim, wykonywano z niego między innymi insygnia cesarskie. W Polsce nefryt występuje na Dolnym Śląsku, a nasze rodzime złoża uważane są za najstarsze w Europie.


  • Kamienie użyte w poszczególnych egzemplarzach biżuterii są unikatowe, co oznacza, że mogą się od siebie różnić w kwestii barwy oraz inkluzji.
  • Czas realizacji zamówienia wynosi do 5 dni roboczych. 
  • W kolekcji "Koła" odnosimy się do perfekcji kształtu koła. Symbolizuje ono kompletność i harmonię, a także kobiecość i zmysłowość. Kolory - połączenie złota z ciemną zielenią nefrytu- podkreślają ponadczasową elegancję kolekcji.
Szczególna wartość dla środowiska:
  • Wyprodukowane w Polsce
  • Rękodzieło
  • Naturalne materiały
  • Zrównoważone surowce

Warunki dostawy:

  • Kurier UPS - 15 zł 
  • Paczkomaty InPost 12 zł

 Czas wysyłki od 2-10 dni, w zależności od produktu (szczegóły w opisie produktu).

Produkty personalizowane bądź wykonywane według specyfikacji Klienta, nie podlegają zwrotowi.

Pakowanie:

Nasze papierowe pudełeczka na biżuterię są odzwierciedleniem naszych idei, jak również minimalistycznego podejścia do projektowania. Nie znajdziecie w nich plastiku ani sztucznych gąbek. Pudełeczka wykonane są w całości z papieru kraft i są biodegradowalne.

Zakupiony przez Was element umieszczamy w pudełeczku z papierową wkładką, i w razie potrzeby mocujemy za pomocą lnianego sznureczka. W środku znajdziecie informację o sposobie wytwarzania biżuterii oraz w większości przypadków o kamieniu - a konkretnie o jego właściwościach i miejscu pozyskania.

W celu zabezpieczenia przesyłki do środka opakowania wysyłkowego wykonanego z tektury z recyklingu, wkładamy szarą bibułkę. Pudełko zaklejamy papierową taśmą i naklejamy na nie wydrukowaną na eko papierze etykietę. 

Zamówienia wysyłane są bezpośrednio przez sprzedawców. Jeśli kupisz produkty od więcej niż jednego sprzedawcy, otrzymasz więcej niż jedną przesyłkę. 

Jeśli chcesz zwrócić produkt, pamiętaj, aby odesłać go bezpośrednio do sprzedawcy. Aby to zrobić, napisz na kontakt@ecosy.pl. 

Na odstąpienie od umowy masz 14 dni, liczone od daty doręczenia paczki przez kuriera.

Kamienie, których używamy w naszych kolekcjach pozyskiwane są lokalnie, w Polsce, ze sprawdzonych źródeł - głównie od kolekcjonerów i geologów. Dzięki temu ograniczyliśmy ślad węglowy, jak również mamy pewność, że surowce wydobywane są z poszanowaniem praw człowieka. Staramy się korzystać z produktów wytwarzanych przez lokalnych dostawców i rzemieślników na wszystkich etapach produkcji: od pozyskania i cięcia kamieni, wykonania biżuterii, po produkcję opakowań.

Nasze kolekcje są ponadczasowe. Nie poddają się przemijającym trendom, dzięki czemu można nosić je latami. Zachęcamy Klientów do dbania o biżuterię, jak również w razie konieczności jej naprawy i renowacji u nas, a nie wymiany na “nowy model”.

Stany magazynowe, który posiadamy utrzymywane są na minimalnym poziomie i na bieżąco uzupełniane adekwatnie do popytu. Duża część biżuterii tworzona jest również dopiero na zamówienie Klienta.

Wszystkie odpady z metali szlachetnych powstające w procesie produkcji biżuterii są ponownie wykorzystywane, przetapiane bądź używane do tworzenia drobniejszych elementów.

Wszelkie materiały wysyłkowe są przez nas powtórnie używane.